VÝKONNOSTNÝ RETARGETING

 

 

 

Investícia do reklamy so zaručenou návratnosťou.


 

Pri nastavovaní výkonnostného retargetingu berieme do úvahy ROI. Vyberáme vhodné produkty a ceny nastavujeme tak, aby ste mali zisk z každého predaného produktu.


Pri takejto kampani je dôležité správne načasovanie a harmonogram zobrazovania reklám.


vykonnostny_retargeting

 

Kombináciou kreatívy, ceny a vyhodnocovania kampane s následnou optimalizáciou podľa toho, čo je efektívne a funguje najlepšie, dosahujeme požadované výsledky.


Keďže trvá dlhšie, kým sa kampaň nastaví tak, aby vaše reklamy prinášali finančnú návratnosť, je minimálny rozpočet na takúto kampaň 3000 EUR bez DPH.


Na retargeting by nemala zabúdať žiadna firma, je ideálny pre webstránky, na ktorých je možné vykonať a zaznamenať konkrétny dopyt, napríklad registrácia, objednávka, vyplnenie kontaktného formulára, odoslanie žiadosti o cenovú ponuku a pod. (thank you page pre meranie konverzií).


V Etargete máte istotu, že vaše dáta získané v kampani nebudú poskytnuté vašej konkurencii a iným klientom, ako sa to môže stať v iných platformách.


Technické parametre


Pre zbieranie publík pre retargetingovú kampaň je potrebné nasadiť na vaše stránky unikátne kódy. Radi vám s tým pomôžeme.

 


Kontakt

ETARGET SE Pribinova 25 811 09 Bratislava IČO: 35 807 113 IČ DPH: SK2020258757

obchod@etarget.sk

media@etarget.sk


+421 905 422 422