Reklama spoplatnená za klik

 

Reklama spoplatnená za klik vám privedie návštevníka na web. Patrí k najstarším formám reklamy na internete, Etarget s ňou začal a prišiel prvý na slovenský trh. PPC reklame sa venujeme už viac ako 20 rokov.

 
Generujeme návštevnosť stránky za výhodnú cenu

PPC reklama je cenovo výhodný nástroj na efektívne získavanie a udržanie návštevnosti vašej webstránky. Reklamný text obsahuje popis vášho produktu či služby, ktorý motivuje užívateľa, aby navštívil vašu stránku a nakúpil u vás. Vaša reklama sa zobrazí v sieti partnerských webov Etarget, do ktorej patria stránky od veľkých spravodajských webov až po malé špecializované a úzkoprofilové stránky (blogy, hobby stránky, stránky so zábavným obsahom a iné).

 

Príklady, odkiaľ práve prichádzajú návštevníci:


    

 

 
Váš odkaz sa zobrazí v mobiloch, aj desktopoch

Benefitom PPC reklamy je, že si ju viete vytvoriť v priebehu pár minút bez pomoci grafika. Naším špecifikom je väčší formát, ktorý dáva vyniknúť obrázku, preto je PPC reklama Etarget viditeľná a reprezentatívna. Vďaka variabilnému formátu je možné zobrazovať ju na desktopoch, mobiloch ale aj vo videoprehrávačoch. Je to účinný nástroj na vytváranie dopytu pri impulzívnom nákupe takého druhu tovaru, ktorý treba aktívne ponúkať (napr. móda, poistenie, pomôcky pre zdravie, bankové produkty, služby cestovných kancelárií a pod.).

 
Presné cielenie aj pri nižšom rozpočtePPC reklama v našej sieti je kontextová, teda zobrazujeme ju podľa obsahu stránok a správania užívateľov na internete. Bez ohľadu na výšku vášho rozpočtu ju môžete cieliť nielen podľa kľúčových slov ale aj podľa kategórií stránok, záujmov vašich potenciálních zákazníkov, soc-demo mapy, lokality/regiónu, môžete ňou osloviť návštevníkov vašej stránky (retargeting), alebo nastaviť plošné cielenie.

 

 
Rozpočet máte vždy pod kontrolouPri reklame za klinutie neplatíte za zobrazenia, iba reálne návštevy vašej stránky. Cenu určujete vy. Svoj rozpočet máte stále pod kontrolou, stačí si nastaviť, koľko maximálne chcete minúť denne, týždenne alebo mesačne. Suma sa odvíja od toho, koľko návštevníkov na vaše stránky chcete priviesť. Pri tvorbe odkazu sa zobrazí odporúčaná cena, ktorá vám pomôže nastaviť cenu tak, aby vám reklama priniesla čo najlepšie výsledky.

 

 
Ako na to? 1. Zaregistrovať sa. Registrácia je bezplatná a nezáväzná. 2. Napíšte si reklamu a priložte k nemu ilustračný obrázok.3. Nastavte si cielenie, teda kde a komu sa reklama bude zobrazovať. 4. Nastavte si čas, kedy sa má reklama zobrazovať.5. Stanovte rozpočet, koľko chcete do reklamy investovať denne, týždenne alebo mesačne. Vytvorte si svoju reklamu už dnes, zaplatíte až pred spustením kampane.
 
Ste pripravení na svoju reklamu? Služba je vhodná pre malé aj veľké firmy a agentúry. Registrácia je nezáväzná, reklamu máte plne vo svojich rukách. Pridajte sa k nám a zvýšte návštevnosť svojej stránky vďaka PPC reklame Etarget. Vytvorte si svoju reklamu už dnes, zaplatíte až pred spustením kampane.


Kontakt

ETARGET SE Pribinova 25 811 09 Bratislava IČO: 35 807 113 IČ DPH: SK2020258757

obchod@etarget.sk

media@etarget.sk


+421 905 422 422