Video reklama

 

Video reklama Etarget je vhodnou alternatívou k reklame na videoportáloch. Poskytujeme najväčší online priestor v lokálnych podmienkach, bezplatné školenie a profesionálne poradenstvo ohľadom správneho nastavenia kampane.

 

Zabezpečujeme všetky formy video reklamyPre-roll video sa prehráva v prehrávači a predchádza samotný videoobsah na stránke s vašou inzerciou. Vaša reklama sa prehrá, až keď užívateľ spustí video, ktoré chce pozerať, vďaka čomu je jeho pozornosť veľmi vysoká. Špecifikom tohto typu video reklamy je, že obsahuje skip button (možnosť preskočiť reklamu po 8 sekundách).
 
Zacielenie na obsah alebo užívateľa Etarget vie umiestniť vašu video reklamu na internete vo všetkých dostupných formátoch, spôsoboch umiestnenia a optimálnym cielením. Zabezpečujeme nákup in-stream video reklamy ako pre-roll, mid-roll, post-roll. Ďalej zabezpečujeme video banner, video v článku, out stream video plochy. Bez váhania nás kontaktujte pri akejkoľvek požiadavke v súvislosti s video reklamou na internete.
 
 
Video reklamu si môžete dovoliť Nemusíte mať obrovský rozpočet, ak chcete vyskúšať video reklamu. Ceny za pre-roll video sú prijateľné aj pre menších inzerentov, ktorí už vyskúšali bannery a majú k dispozícii video kreatívu. Video reklama tiež môže dopĺňať alebo celkom nahradiť TV reklamu, na ktorú je potrebný oveľa vyšší rozpočet, a ktorej výsledky nie sú presne merateľné.
 
 
Podpora pri kampani Systém Etarget funguje intuitívne, takže si v ňom video kampaň môžete nastaviť sami. Stačí, ak dodržíte odporúčanú technickú špecifikáciu, ktorú nájdete tu. Ak by ste aj tak potrebovali pomoc, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť. Radi vám všetko vysvetlíme a prezradíme dobré tipy na efektívnu prácu s video kampaňami, ktoré prinesú želaný výsledok aj vám.
 
Spojte sa s nami Zaregistrovať sa


Kontakt

ETARGET SE Pribinova 25 811 09 Bratislava IČO: 35 807 113 IČ DPH: SK2020258757

obchod@etarget.sk

media@etarget.sk


+421 905 422 422