Ceny

 

Ceny za reklamu Etarget sú výsledkom aukcie alebo sú stanovené na základe dohodnutých privátnych dealov. Výšku maximálnej ceny určujete vy, takže sa nikdy nestane, že miniete viac, ako ste plánovali.

 

 
Ako sú spoplatnené reklamné formáty EtargetReklama spoplatnená za klik je založená na textových odkazoch kombinovaných s vizuálom, pri ktorých platíte za návštevy vašej stránky, zobrazenia reklamy sú však zadarmo.

Bannerová a video reklama spočíva viac vo vizuálnej prezentácii, a preto nie je spoplatnená za kliknutie, ale za 1000 zobrazení. Etarget ponúka všetky najpoužívanejšie formáty a veľkosti bannerov a video reklamy. Viac informácií o formátoch bannerov, videa a technickú špecifikáciu nájdete tu.

Príklady, koľko práve stojí 1000 zobrazení banneru:

Poznámka: CPM - cost per mile - cena za 1000 zobrazení.

Ak spravujete väčšie investície do reklamy, dohodnite si výhodnejšie cenové a finančné podmienky.Kontaktujte nás ohľadom podmienok spolupráce.

 
Aktuálne ceny sú dostupné v konte

Ceny sú určené na základe ponuky a dopytu. Zaregistrovať sa bezplatne teraz a zistite aktuálne ceny.

Ceny sú určené na základe ponuky a dopytu (aukčný systém), pri vytváraní kampane vám pomôžu zorientovať sa odporúčané ceny za jednotlivé formáty. Cena, ktorú nastavíte pre svoju reklamu, je vždy najvyššia možná. Naším cieľom je, aby ste vždy inzerovali s čo najvýhodnejšou cenou.
Príklady, koľko práve stoja kliknutia:

Poznámka: CPC - cost per click - cena za klik.

 

 
Vytvorte si kampaň, zaplatíte až pred spustením

Zaplatiť môžete bankovým prevodom alebo kartou. Systém Etarget funguje na báze kreditu, ktorý môžete celý investovať do reklamy. Je len na vás, koľko zaplatíte za vašu kampaň. Minimálny prvý vklad je však nastavený na 60 € bez DPH (pre všetky nasledujúce platby sa minimálna hranica vkladu zníži na 30 € bez DPH). Po prečerpaní vášho kreditu sa vaša kampaň automaticky zastaví, preto za vašu reklamu nikdy nezaplatíte viac, ako si želáte. 

 

Vyžiadajte si od nás cenovú ponuku.

 


Kontakt

ETARGET SE Pribinova 25 811 09 Bratislava IČO: 35 807 113 IČ DPH: SK2020258757

obchod@etarget.sk

media@etarget.sk


+421 905 422 422