Creative Service

 

 

Využite efektivitu interaktívnych a expandable formátov online reklamy jednoducho a lacno. Náš team pre vás pripraví riešenie, ktorého výsledky a efektivita vám vyrazia dych.

 

 
 
Interaktívne a expandable formáty na kľúč Etarget poskytuje tvorbu inovatívnych formátov, ktoré zásadne zvyšujú efektivitu brand awareness kampaní. Týmto vie každý inzerent lepšie dosahovať ciele svojich kampaní.
 
Creative Service ako súčasť vášho teamu Etarget sa zapája do tvorby kampaní inzerenta, ako člen vášho teamu. Ak ste médium, ktoré chce obohatiť svoju ponuku, alebo ste mediálna agentúra, ktorá nekompromisne ide za efektivitou pre svojho klienta, tak oceníte službu Creative Service.
 
Komplexná služba od A po Z Služba Creative Service obsahuje všetky kroky pre úspešný produkt. Vieme predstaviť návrh konceptu kampane, vytvoriť grafické návrhy, naprogramovať interaktivitu, zabezpečiť „bezkonfliktonosť“ s reklamnými technológiami a priniesť reporty, ktoré skutočne ukážu efektivitu brand awareness kampane. Náš produkt viete nasadiť do vlastných reklamných riešení, ako Google DV 360 alebo Adform. Rovnako vieme zabezpečiť mediálny nákup s kvalitným mediálnym priestorom a presným cielením.
 
Podporované formáty Jediným limitom našich riešení ja vaša a naša fantázia. Každý nový projekt je jedinečný a posúva naše možnosti ďalej. Tvoríme formáty, ako interaktívny expandable bannery, video bannery, desktop a mobilny branding, scroll control banner, mini-game banner, chatbot banner a mnoho ďalších.
Spojte sa s nami Zaregistrovať sa


Kontakt

ETARGET SE Pribinova 25 811 09 Bratislava IČO: 35 807 113 IČ DPH: SK2020258757

obchod@etarget.sk

media@etarget.sk


+421 905 422 422