Partnerské agentúry


Staňte sa našou partnerskou agentúrou a získajte najvýhodnejšie finančné podmienky, pravidelné profesionálne školenia, pomoc pri správe kampaní a certifikát s logom Etarget Partner.

 

Spolupráca s Etarget posilňuje agentúry

Naša spoločnosť spolupracuje s desiatkami agentúr vo viacerých krajinách Európy, ktorým prinášame inovatívne riešenia v oblasti digitálneho mediálneho nákupu. Spolupracujeme s mediálnymi agentúrami, digitálnymi agentúrami, kreatívnymi agentúrami, ako aj s full service agentúrami. Hlavným dôvodom spolupráce je naša schopnosť priniesť inovácie v oblasti nových metód cielenia, optimalizácie a vkladania prvkov intreakcie do kampaní. Tieto naše schopnosti a zručnosti pomáhajú partnerským agentúram lepšie uspokojiť potreby svojich klientov a vyhrávať viac tendrov.

 

Záruka kvality poskytovaných služiebZárukou kvality poskytovaných služieb je partnerský certifikát, ktorý môže získať iba špeciálne vyškolený tím. Certifikát môžete získať každoročne v dvoch stupňoch spolupráce: ETARGET CERTIFIED PARTNER alebo ETARGET CERTIFIED BUSINESS PARTNER.

       

 
Podmienky získania certifikátuCertifikát je udeľovaný spoločnostiam, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Etarget, nie sú v žiadnom vlastníckom, spoluvlastníckom, zamestnaneckom alebo podobnom vzťahu k spoločnosti Etarget. Držitelia certifikátu spĺňajú všetky kritériá pre udelenie tohto certifikátu a majú predpoklady pre poskytovanie profesionálnych služieb pri správe kampaní v systéme Etarget.

 

 
Prínosy pre vás: - každoročné odborné školenie vedené naším tímom špecialistov, - oprávnenie používať špeciálne logo partnerskej spolupráce, - ďalšie výhody vyplývajúce zo zmluvy o spolupráci, - prednostná zákaznícka podpora a individuálny prístup, - pre klientov sú certifikované agentúry zárukou kvality a spoľahlivosti, - logo a názov vašej agentúry budeme s vaším súhlasom radi prezentovať na webstránkach Etarget spolu s preklikom na vašu webstránku.
 
Ste pripravení na spoluprácu?Podmienky spolupráce a získania partnerského certifikátu vám pošleme na vyžiadanie v elektronickej podobe. Kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 905 422 422 alebo e-mailom na adrese obchod@etarget.sk.

Pracujeme pre najlepších!


Kontakt

ETARGET SE Pribinova 25 811 09 Bratislava IČO: 35 807 113 IČ DPH: SK2020258757

obchod@etarget.sk

media@etarget.sk


+421 905 422 422