Poradenstvo

 

Poskytujeme profesionálne školenia ale aj bezplatné poradenstvo pre všetkých našich zákazníkov a sme vždy pripravení pomôcť vám alebo odpovedať na vaše otázky ohľadom kampaní a fungovania nášho systému osobne, telefonicky alebo e-mailom.

 

 
 
 
Zákaznícka a technická podporaBez ohľadu na veľkosť vašej kampane, či ste náš stály alebo nový zákazník, môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť na čísle: +421 905 422 422 alebo mailom na adrese: obchod@etarget.sk. Ak ste nenašli na našej stránke produkt alebo službu, ktorú by ste potrebovali, navrhneme individuálne riešenie podľa vašich požiadaviek. Trh s online reklamou sa vyvýja a mení veľmi rýchlo, preto sa ohľadom najnovších trendov a noviniek neváhajte spojiť s tímom našich špecialistov, ktorí vám radi vysvetlia všetko potrebné.

 

 
Najčastejšie otázky a odpovede Hľadáte odpoveď na svoju otázku ohľadom našich služieb, alebo vám nie sú jasné niektoré pojmy? Zhrnuli sme odpovede na najčastejšie otázky a vysvetlili pojmy z nášho sveta, nájdete ich tu. Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, budeme radi, ak sa nás spýtate priamo telefonicky alebo e-mailom .
 
Najvýhodnejšie podmienky pre agentúry a správcov Pokiaľ spravujete viac inzertných účtov pre rôznych klientov alebo inzerujete vo veľkom objeme a spĺňate podmienky spolupráce, staňte sa našou partnerskou agentúrou. Vďaka našej podpore môžete získať za správu kampaní vašich klientov výhodné podmienky a partnerský certifikát, s ktorým budete pre firmy spoľahlivým a dôveryhodným partnerom. Vyškolíme vás a naši špecialisti vám budú k dispozícii, kedykoľvek budete potrebovať poradiť alebo pomôcť.


Kontakt

ETARGET SE Pribinova 25 811 09 Bratislava IČO: 35 807 113 IČ DPH: SK2020258757

obchod@etarget.sk

media@etarget.sk


+421 905 422 422