Partnerská sieť


Staňte sa naším partnerom a zarábajte z reklamy na vašej stránke. Ponúkame pokročilú technológiu monetizácie, vďaka ktorej môžete zarábať viac ako v inej reklamnej sieti. Získajte slobodu v nastavovaní reklamy na vašom webe a stály mesačný príjem.

 

 
 
Header bidding vám zabezpečí vyšší výnos z reklamy

Umiestnením kódu do headeru stránky umožní publisher systému v milisekundách pri načítaní stránky zrealizovať aukciu bez ohľadu na ponúkanú cenu účastníkov. Na stránke sa zobrazí reklama z reklamného systému, ktorý ponúkol najvyššiu cenu, a tým sa generuje vyššia odmena pre majiteľa stránky ako pri štandardnom predaji reklamného priestoru.

 

 
Aká je výška odmeny a kedy sa vyplácaVýška zárobku majiteľa alebo prevádzkovateľa webu sa mení v závislosti od objemu jeho návštevnosti, typu webu a sezóny. Odmenu vyplácame na účet uvedený pri registrácii po dosiahnutí 30 Eur v lehote do 30 dní odo dňa ukončeného každého kalendárneho mesiaca, v ktorom vzniklo právo na výplatu odmeny. Aktuálnu výšku zárobku a štatistiky reklamy môžete vidieť po prihlásení do svojho konta.

 

 
Aké druhy reklamy môžete mať na stránke

Na vašej stránke sa môžu zobrazovať 4 základné druhy reklamy Etarget: banner, video, textová reklama, reklama v mobile. Najefektívnejšie plochy sú vo formáte 300x250 a 300x600. Po načítaní stránky môžete mať najviac tri reklamné jednotky Etarget.Ukážky najpoužívanejších bannerov nájdete tu.

 

 
Komplexné riešenie pre vaše videoPonúkame komplexné riešenie videoobsahu na vašej stránke. Veľkou výhodou je, že ak predávate videoreklamu, platíte iba za adserving. Reklamný priestor si môžete predávať aj sami a cena z nevypredaného priestoru bude vopred dohodnutá. Získate kompletný manažment videoobsahu s možnosťou API. Videoplayer je vhodný pre všetky zariadenia a prehliadače. Môžete si doplniť vlastný obsah výberom z knižnice videí od ďalších našich partnerov a rovnako ponúknuť vaše videá pre ostatných a získať výnos z reklamy okolo nich.

Viac informácií nájdete na webe nášho partnera onnetwork.tv.  Ak máte záujem o stretnutie ohľadom tohto riešenia, kontaktujte nás.

 

 
Výhodné podmienky spolupráceAby ste sa mohli stať naším partnerom, nemusíte mať firmu. Pre platnú registráciu môžete byť právnická alebo fyzická osoba. Partnerstvo s nami nevylučuje vašu spoluprácu s inými reklamnými systémami. Ak máte naozaj kvalitný web, požiadajte o zaradenie medzi prémiových partnerov a získajte výhody navyše.

 

 
    
Ako na to? 1. Zaregistrujte sa alebo sa prihláste do systému Etarget.2. Vyberte typ plochy a vyplňte základné údaje.3. Nastavte rozmer plochy a dizajn.4. Vygenerujte výsledný kód a vložte ho na stránku.

.

 
Vytvorte univerzálnu reklamnú plochu na vašej stránke


Kontakt

ETARGET SE Pribinova 25 811 09 Bratislava IČO: 35 807 113 IČ DPH: SK2020258757

obchod@etarget.sk

media@etarget.sk


+421 905 422 422