Reklamná kampaň na internete, ktorá funguje

Užívatelia internetu sú už presýtený reklamou, ktorá na nich kričí Kúp teraz ..., Zisti viac ..., Objednaj ... , Statická reklama je nudná a dokáže osloviť len rozhodnutého klienta. Nedokáže upútať, inšpirovať, presviedčať.

Dnes jednoducho takáto reklama nestačí. Je potrebné, aby firmy využívali na 100% možnosti moderných reklamných technológii a práce kreatívcov a programátorov. Reklama môže byť interaktívnejšia, zábavnejšia, dynamicky sa prispôsobovať záujmom zákazníka. Merať kliky a konverzie bez znalosti, ako ľudia reagujú na samotnú reklamu, nestačí. Je potrebné merať aj interakciu s reklamou. V prvom kroku je cieľom reklamy ľudí zaujať, presvedčiť. Až následne ich priviesť ku nákupu, či už bude online alebo offline.

Ak chcete vedieť, ako by mohla vyzerať vaša internetová reklama s využitím interaktívnych bannerov a prvkov story tellingu v cielení. Ak chcete vedieť, ako by ste mohli vyhodnocovať efektivitu kampane novým spôsobom, nechajte si nezáväzne a bezplatne vypracovať ponuku našimi odborníkmi.


Vyplňte prosím formulár pre bezplatné vypracovanie nezáväznej ponuky

Názov spoločnosti
Webstránka spoločnosti
Meno a priezvisko
Pracovná pozícia
Email
Telefónne číslo
Približná výška reklamného rozpočtu
Poznámka

Kontakt

ETARGET SE Pribinova 25 811 09 Bratislava IČO: 35 807 113 IČ DPH: SK2020258757

obchod@etarget.sk

media@etarget.sk


+421 905 422 422