Click & See PPC reklama

PPC reklama Vám privedie návštevníka na Váš web. V dnešnej, rýchlej dobe ho však väčšina návštevníkov rýchlo opustí bez toho, aby spoznala Vás a Vašu ponuku.

Zvýšte hodnotu kliku tým, že sa budete návštevníkovi pripomínať ešte 7 dní formou banneru.

 

Riešením je produkt Click &See, ktorý ako jediný v sebe kombinuje reklamu, spoplatnenú za klik s bannerovým retargetingom na 7 dní.  Službu získate len za cenu kliknutia, nakoľko 7 dňové zobrazenie banneru je zdarma. Click & See je mimoriadne jednoduché na ovládanie. Stačí vytvoriť textovú reklamu a systém sa postará o zvyšok.

 

Čo je Click &See

  • Cielená textová reklama, ktorá privedie návštevníka na váš web,
  • Bannerová reklama, ktorá sa bude zobrazovať 7 dní každému, kto klikol na textovú reklamu,
  • Plná automatika, ktorá znamená, že žiadna výroba banneru, žiadne nasadenie retageting kódov na stránku, žiadne dodatočné nastavovania.
 

Koľko Click &See stojí

Cena záleží len na vás. Nastavte si, koľko centov chcete za klik zaplatiť,  ktorý spraví človek, ktorého obsah Vašej reklamy zaujal. Všetky zobrazenia, či už textovej alebo bannerovej reklamy sú zdarma.

Sami sa rozhodnite, koľko ste ochotní do reklamy investovať, či už denne, týždenne, alebo mesačne. Suma záleží od toho, koľko návštevníkov na Vaše stránky chcete priviesť.

Ako a kde sa reklama zobrazí

Pre nájdenie záujemcu o váš produktu použijeme cielenú textovú reklamu

Táto reklama sa bude cielene zobrazovať v sieti partnerských webov Etarget, ako napr. sme.sk, pluska.sk, topky.sk, zoznam.sk a stovky ďalších.

Následne po návšteve Vášho webu začneme po dobu 7 dní zobrazovať bannery. Tieto bannery sa budú zobrazovať v sieti Etarget, ako aj v pripojených reklamných sieťach, čiže na stránkach ako youtbe.com, azet.sk, hnonline.sk a mnoho iných.

Ako na to

Reklamu máte plne vo svojich rukách. Stačí, ak sa zaregistrujete. Následne si sami vytvorte v konte kampaň v štyroch jednoduchých krokoch:

  1. Napíšte si reklamu, v rozsahu 30 znakov nadpis a 80 znakov popis ponuky. Potom stačí priložiť ilustračný obrázok, alebo Vaše logo.
  2. Nastavíte si, kde a komu sa reklama bude zobrazovať. Poskytujeme viacero možností na cielenie (kľúčové slova, publiká) a výber tých správnych web stránok.
  3. Nastavíte si čas, kedy sa má reklama zobrazovať.
  4. Nastavíte si rozpočet, koľko chcete do reklamy investovať denne, týždenne, alebo mesačne. Vždy viete, koľko Vás reklama bude stáť a nikdy Vás svojou výškou nezaskočí.

 

Poznámka: Vytvorenie banneru sa realizuje automaticky. Ak s podobou banneru nie ste spokojný, môžete použiť vlastný banner.

 

Ste pripravený na svoju reklamu?

Máte ešte otázky? Volajte na číslo +421 905 422 422.
 
 


Kontakt

ETARGET SE Pribinova 25 811 09 Bratislava IČO: 35 807 113 IČ DPH: SK2020258757

obchod@etarget.sk

media@etarget.sk


+421 905 422 422