Kampane na kľúč

 


Poskytujeme individuálne riešenia ako návrh a optimalizácia kampane, meranie brand impact, Reach&Frequency, kreatívne návrhy reklamných formátov, komplexné zastrešenie kampane a pod. Flexibilne reagujeme na všetky vaše požiadavky.

 

 
Riešenia na mieruPoskytujeme kompletnú správu PPC a diplay kampaní pre klientov z oblasti financií, automobilov, telekomunikácií, FMCG a e-commerce v sieti Etarget ako aj v sieťach zapojených do programmatic. Služba môže obsahovať poradenstvo, technickú podporu pri implementácii potrebných meracích a cieliacich nástrojov, doprogramovanie chýbajúcich funkcionalít do systému Etarget výhradne pre individuálne potreby klienta. Kampane vyhodnocujeme širokou škálou rôznych metrík, nad rámec sledovania CTR alebo konverzií.
 
Pracujeme v 9 krajinách strednej a východnej Európy Zabezpečujeme online kampane na dominantných trhoch strednej a východnej Európy s lokálnou podporou na každom trhu. Dokážeme riadiť kampaň vo viacerých krajinách z jedného miesta vrátane prekladov a použitia najvhodnejších nástrojov s ohľadom na špecifiká daného trhu. Pokrývame tieto trhy: Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, Srbsko, Chorvátsko, Poľsko a Rakúsko.
 
 
Zverte nám do rúk celú svoju kampaň Medzi našich zákazníkov patria najlepšie digitálne agentúry, ktoré pravidelne školíme a pomáhame im pri práci na kampaniach pre klientov. Rovnako sa venujeme náročným inzerentom, ako sú veľké značky a firmy, ktoré si online reklamu spravujú inhouse. Na základe zadania klienta vieme pokryť kompletné služby od návrhu stratégie cez použitie rôznych online nástrojov aj v iných reklamných sieťach (Google, Facebook) až po správu kampane a reportovanie výsledkov.
 
 
Povedali o nás
 
 
Našu skúsenosť so systémom Etarget hodnotíme nadpriemerne pozitívne, vzhľadom na promptné riešenie problémov, neutíchajúcu pomoc pri nastaveniach kampaní a ľudský prístup. Taktiež veľmi dobré dosahovanie výsledkov v porovnaní s inými portálmi.Ing. Adela Bednáriková
Marketing consultant, iFOCUS
 
 
 
Z mojich skúseností by som určite odporučila Etarget riešenia ďalším spoločnostiam. Aj vďaka Etargetu sa nám darí dosahovať požadované výsledky s často nadpriemerným CTR. Vstup a správa kampaní je veľmi jednoduchá a výsledky výborné. Etarget ponúka vynikajúcu kvalitu a veľmi dobrý výkon, z hľadiska nákladov veľmi efektívne riešenie. Martina Ivaničová
Programmatic specialist, UM | Universal McCann GmbH
 
Vyžiadať ponuku Spojte sa s nami


Kontakt

ETARGET SE Pribinova 25 811 09 Bratislava IČO: 35 807 113 IČ DPH: SK2020258757

obchod@etarget.sk

media@etarget.sk


+421 905 422 422