INFOLINKA02 32 22 10 10

REKLAMA NA INTERNETE

Reklamu na internete používajú všetci - od živnostníkov a malých firiem, až po nadnárodné spoločnosti a verejnú správu. Obľúbená je najmä pre svoju jednoduchosť, rýchlosť a merateľnosť.
 

Jednoducho

Jendoducho

Spustiť vlastnú reklamnú kampaň cez ETARGET dokáže každý. Stačí sa zaregistrovať, vytvoriť Váš odkaz/banner, pridať kľúčové slová, nastaviť ich ceny a zaplatiť. Celým nastavením Vás prevedie náš systém, takže sa nemusíte báť, že spravíte niečo nesprávne.
 

Rýchlo

Rychlo

Akonáhle si nastavíte kampaň a na konte máte požadovaný kredit, vieme Vašu reklamu zobraziť na viac ako 700 slovenských web stránkach a desiatkach reklamných sietí spojených v ekosystéme RTB.
 

Výhodne

Vyhodne

Registrácia v ETARGET je zadarmo. V systéme PPC neplatíte dokonca ani za zobrazenie Vašich reklám. Pár centov z kreditu vám odrátame až vtedy, keď záujemca klikne na Váš odkaz. Teda platíte iba za reálnych záujemcov, ktorí sa k Vám dostanú na stránku. V systéme RTB platíte za zobrazovania reklamných bannerov, avšak výška ceny za 1000 zobrazení je určená elektronickou aukciou v reálnom čase, ktorá zabráni vysokému preplatku za umiestnenie na vybranej reklamnej ploche. Všetky informácie máte kedykoľvek k dispozícii v štatistikách. Stačí, ak sa prihlásite do Vášho konta.
 

Efektívne

efektivne

Reklama na internete ETARGET vám na web stránku prináša návštevníkov a zvyšuje povedomie o Vašej značke. To znamená, že v systéme PPC si Váš reklamný odkaz všimli a klikli naň. Systém RTB Vás zviditeľní u všetkých zacielených užívateľov. Ak chcete vedieť, či na Vašej stránke spravili požadovanú akciu, nastaviť si môžete sledovanie konverzií.
 

Komplexne

Komplexne

Na Slovensku vieme osloviť viac ako 90% Slovákov na internete. Nech potrebujete osloviť kohokoľvek, vieme ho priviesť na Váš web. Reklamnú kampaň cez ETARGET Vám odporúčame, ako vhodný nástroj komunikačného mixu.
 

Variabilne

Variabilne

Potrebujete krátkodobo zvýšiť návštevnosť Vašej stránky? Chcete zvýšiť povedomie o Vašej značke alebo produktoch a službách? Alebo chcete vypredať skladové zásoby? Reklamu ETARGET môžete využiť na akúkoľvek marketingovú potrebu.
 
 
Máte vlastnú stránku a chcete s Etargetom zarábať? Poskytnutím reklamnej plochy na Vašom webe môžete získať pravidelný príjem zo siete Etarget. Akceptujeme registrácie firiem aj fyzických osôb. 
 
Čo je Etarget?

Etarget je textová a bannerová reklama na Internete. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazenie inzerátu je zadarmo, pár centov zaplatíte až za kliknutie - teda za návštevníka, ktorého privedieme na Váš web. RTB je real time bidding, flexibilná bannerová reklama v reálnom čase za najnižsiu možnú cenu.

Na Slovensku využíva plochy viac ako 1 000 webstránok.   © 2002 - 2017 ETARGET SE
Kontakt

+421 2 / 32 22 10 10