INFOLINKA02 32 22 10 10

Spôsob spoplatnenia

U nás platíte iba za kliknutia na Vaše reklamy. To znamená, že Vaša reklama sa zobrazuje zadarmo a platíte až keď sa niekto rozhodne prejsť na Vašu stránku a klikne na Váš reklamný odkaz. Takto nemusíte platiť za všetkých tých užívateľov, ktorí síce Vašu reklamu videli, ale nezaujala ich natoľko aby na ňu klikli (napr. kvôli tomu, že hľadajú iný produkt).

Príklad:
Zaplatíte vstupnú investíciu 72 € s DPH. Vaša reklama sa začne ihneď zobrazovať. Po každom kliknutí sa z týchto 60 € bez DPH kreditu odráta cena kliku. Vaša reklama sa bude zobrazovať, kým máte kladný zostatok kreditu.
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE
Spôsob spoplatnenia:Za kliknutie
Cena za kliknutie:V závislosti od popularity slova, na ktoré inzerujete
Cena za 1 zobrazenie:0 €
Poplatok za aktiváciu služby:0 €
Cena mesačne:Podľa vlastného uváženia (odporúčania)
Min. počiatočný vklad:60 € s DPH
Kde sa bude moja reklama zobrazovať?Naraz na 1016 slovenských portáloch (Pravda.sk, SME.sk | Najčítanejšie správy na Slovensku, SZM, Zoznam slovenského internetu...)
Koľko rôznych reklám môžem zadať:Neobmedzene
Môžem kedykoľvek meniť moje reklamy?Áno, kedykoľvek, 24 hod denne
Kedy sa moja reklama začne zobrazovať?Okamžite po prijatí platby
Pomôže mi ETARGET pri tvorbe kampane?Cenník doplnkových služieb

Podrobnejšie informácie:

Koľko ma bude mesačne služba stáť?
Maximálnu čiastku si určujete vy. Cena služby nepresiahne Váš finančný vklad, alebo sumu, ktorú si v systéme nastavíte ako mesačné maximum. Taktiež limitom pre maximálnu sumu je reálny záujem užívateľov internetu o Vami ponúkané produkty, t.j. ak užívatelia internetu "nepreklikajú" Vami určenú čiastku, zostávajúci kredit sa Vám presunie do ďalšieho obdobia.
Oplatí sa mi inzercia v ETARGETe?
Čiastočnú odpoveď Vám dá kalkulačka návratnosti.
Ako presne bude moja reklama vyzerať?
Vzhľad (písmo, veľkosť, farby) Vašej reklamy bude vždy zodpovedať dizajnu stránky na ktorej sa zobrazuje. Vo všeobecnosti však bude obsahovať Titulok, Popis a adresu Vašej internetovej stránky.
Titulok
Popis
WWW adresa
Aliancia Fair-play
Slušnosť v politike a transparentnosť
vo verejných financiách.
www.fair-play.sk
Ukážka reklamného odkazu
Komu sa moja reklama bude zobrazovať? Viem to ovplyvniť?
ETARGET poskytuje cielenú reklamu. To znamená, že si môžete určiť komu sa má Vaša reklama zobrazovať. Pri vytváraní Vášho reklamného odkazu zadáte aj slová, ktoré popisujú Váš produkt alebo podnikanie (napr. "cestovanie", "dovolenka", "Egypt"). Váš reklamný odkaz sa potom bude zobrazovať iba užívateľom, ktorí na internete hľadajú jedno z týchto slov.
Na akých miestach v rámci stránok sa moja reklama zobrazí?
Vaše reklamné odkazy sa budú zobrazovať na prednostných pozíciách vo výsledkoch vyhľadávania (t.j. hore) a v prípade informačných stránok (napr. online noviny) sa budú zobrazovať pod článkami.
Akými spôsobmi je možné za službu zaplatiť?
Za službu platíte formou zvyšovania Vášho kreditu v systéme. Tento kredit sa Vám následne znižuje používaním služby. Kredit môžete navýšiť prevodom na náš účet v Tatra banke (262 454 5622 / 1100) s uvedením Vášho zákazníckeho čísla ako variabilný symbol. Taktiež môžete platiť priamo na internete platobnou kartou (embosovanou) alebo cez Tatrapay (ak máte účet v Tatrabanke). Platby poštovou poukážkou neakceptujeme, nakoľko ich spracovanie trvá viac ako 30 dní.
Čo mám urobiť, ak chcem teraz začať inzerovať?

Máte ďalšie otázky?

Prečítajte si Ako ETARGET funguje a Často kladené otázky, alebo
Volajte na: +421 2 / 32 22 10 10
(Po-Pia 9-17h)
Píšte na: obchod@etarget.sk
Kontakt

ETARGET SE Pribinova 25 811 09 Bratislava IČO: 35 807 113 IČ DPH: SK2020258757

obchod@etarget.sk

+421 2 32 22 10 10