Business Retargeting

Čo je Business Retargeting

Business Retargeting je reklamné riešenie špeciálne vyvinuté pre firmy, ktoré dodávajú svoje produkty a služby iným firmám. Nákup v stredných a väčších firmách predstavuje komplexný proces, v ktorom je zahrnutých viac ľudí. Business Retargeting je riešenie, ktoré Vám cez jedného návštevníka Vášho webu zabezpečí viditeľnosť Vašej reklamy v celej firme – čiže Vašu reklamu uvidia všetci zamestnanci spoločnosti. Zasiahne aj tých správnych ľudí, ktorí v nákupnom procese pre Vás zohrávajú tú najdôležitejšiu úlohu a rozhodujú o kúpe produktu či služby.
 

Ako Business Retargeting funguje

 

 

  • Zamestnanec firmy navštívi Vašu stránku
  • Zaznamená sa firemná IP adresa
  • Reklamu budeme zobrazovať celej firme
Retargeting Business funguje identicky ako klasický Retargeting – čiže zapamätá si návštevníkov Vašej web stránky, ktorým následne zobrazí Vašu reklamu. Sila Business Retargeting však spočíva v tom, že cez návštevu Vášho webu jedným zamestnancom spoločnosti sa Vaša reklama začne zobrazovať aj ľuďom, ktorí sú pripojení na internet pod identickou IP adresou ich routra. V prípade firiem to môže byť celá organizácia alebo jej pobočka.

Prečo využívať Business Retargeting

  • Predaj s dobre vynaloženými peniazmi na kúpu reklamy
  • Znásobenie návratnosti investícií z návštevnosti Vášho webu
 

Výhody Business Retargeting

Širší zásah

Využitím Retargeting Business zasiahnete publikum omnoho širšie ako len človeka, ktorý navštívil Váš web na ktorom zaznamenal cookie.
  • Využitím business retargetingu zasiahnete viac ľudí a nielen tých, čo navštívili Váš web
  • Využitím Business retargetingu zasiahnete viac zariadení naraz (napr. PC, laptop, tablet, telefón atď…)

Jednoduchý manažment kampane

Ďalšou, nie menej dôležitou podmienkou efektívneho využívania Business retargetingu, je jednoduché rozhranie pre prácu s retargetovanými publikami a so samotnými reklamnými kampaňami.

Výroba reklamných bannerov

Obvyklým problémom inzerentov je potreba častej obmeny obsahu reklamných bannerov pri využívaní retargetingu. Z tohto dôvodu Etarget svojím zákazníkom za zvýhodnených podmienok poskytuje profesionálnu tvorbu reklamných bannerov priamo od odborníkov.

Ako vytvoriť Business Retargeting

Zaregistrujte sa do Etargetu tu a vyberte si možnosť “Business Retargeting”. Umiestnite kód na Vašu stránku, aby si náš reklamný systém vedel zaznamenať IP adresu Vášich návštevníkov. Na základe IP adresy vieme neskôr týchto užívateľov identifikovať a zobraziť Vašu reklamu im a ostatným užívateľom danej IP adresy. Kód nájdete vo svojom Etarget konte.
Nahrajte svoje bannery do Vášho konta. V prípade potreby Vám ETARGET ich výrobu zabezpečí. Technickú špecifikáciu pre výrobu bannerov nájdete tu. Zvoľte si rozpočet a môžete začať inzerovať. V prípade potreby Vám s návrhom rozpočtu Vašej kampane pomôžeme.
kontaktujte nás.
 

Kde sa Vaša reklama zobrazí

Vaša reklama sa môže zobraziť na stovkách webov. Kompletný zoznam všetkých stránok nájdete vo svojom konte.

Vyskúšajte Business Retargeting ešte dnes

Máte ešte otázky? Volajte na číslo +421 905 422 422.
 
 
 


Kontakt

ETARGET SE Pribinova 25 811 09 Bratislava IČO: 35 807 113 IČ DPH: SK2020258757

obchod@etarget.sk

media@etarget.sk


+421 905 422 422