INFOLINKA02 32 22 10 10

PARTNERSKÉ AGENTÚRY

Reklamu na internete Etarget si môžete spravovať sami. Stačí, ak sa bezplatne zaregistrujete. Môžete tiež využiť služby agentúr, ktoré sa venujú správe kampaní Etarget. Výhody registrácie agentúry nájdete tu: Výhody pre partnerské agentúry.

Zárukou kvality poskytovaných služieb je partnerský certifikát, ktorý môže získať iba špeciálne vyškolený tím. Certifikát môžete získať každoročne v dvoch stupňoch spolupráce: ETARGET CERTIFIED PARTNER alebo ETARGET CERTIFIED BUSINESS PARTNER.

Výhody získania certifikátu:

  • každoročné odborné školenie naším tímom špecialistov
  • oprávnenie používať špeciálne logo partnerskej spolupráce
  • ďalšie výhody vyplývajúce zo zmluvy o spolupráci
  • prednostná zákaznícka podpora a individuálny prístup
  • pre klientov sú certifikované agentúry zárukou kvality a spoľahlivosti
  • logo a názov vašej agentúry budeme s vaším súhlasom radi prezentovať na webstránkach ETARGET spolu s preklikom na vašu webstránku

Certifikát je udeľovaný spoločnostiam, ktoré sú nezávislé od spoločnosti ETARGET, nie sú v žiadnom vlastníckom, spoluvlastníckom, zamestnaneckom alebo podobnom vzťahu k spoločnosti ETARGET. Držitelia certifikátu spĺňajú všetky kritériá pre udelenie tohto certifikátu a majú predpoklady pre poskytovanie profesionálnych služieb pri správe kampaní v systéme ETARGET.

Podmienky spolupráce a získania partnerského certifikátu vám pošleme na vyžiadanie v elektronickej podobe. Kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 2 / 32 22 10 10 alebo e-mailom na adrese: obchod@etarget.sk

Pracujeme pre najlepších!

 

Čo je Etarget?

Etarget je textová a bannerová reklama na Internete. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazenie inzerátu je zadarmo, pár centov zaplatíte až za kliknutie - teda za návštevníka, ktorého privedieme na Váš web. RTB je real time bidding, flexibilná bannerová reklama v reálnom čase za najnižsiu možnú cenu.

Na Slovensku využíva plochy viac ako 1 000 webstránok.   © 2002 - 2018 ETARGET SE
Kontakt

+421 2 / 32 22 10 10