INFOLINKA02 32 22 10 10

Najväčší darček pre Vás: bannerová reklama ETARGET RTB

S hrdosťou Vám oznamujeme, že naše úsilie posunúť ETARGET ďalej sa nám vypláca a my Vám môžeme priniesť skvelý nový produkt, najväčší darček pre Vás – bannerovú reklamu RTB.

Sedem týždňov sme Vám prinášali darčeky a dobré tipy, ako vylepšiť svoju kampaň. Dnes oficiálne ETARGET spúšťa bannerovú reklamu fungujúcu na revolučnej technológii RTB. Posúva sa tak o krok ďalej využívaním najmodernejších nástrojov online reklamy s názvom ETARGET RTB.


Výhody bannerovej reklamy ETARGET RTB:

  • jedno rozhranie s prístupom k desiatkam reklamných sietí
  • jednoduché pridávanie bannerov
  • cena za 1 000 zobrazení už od 0,2 €
  • dokonalé cielenie a prehľadná cenotvorba

Zistite viac o bannerovej reklame ETARGET RTB >>>

 

25 % bonus k Vašej prvej bannerovej reklame ETARGET RTB

Vyskúšajte svoju prvú bannerovú reklamu ETARGET RTB. V jednoduchom rozhraní s intuitívnym ovládaním rýchlo nastavíte všetky parametre pre najoptimálnejší zásah svojej bannerovej reklamy na viac ako 40 reklamných sieťach zahŕňajúcich viac ako 100 000 partnerských stránok.

Ak si od dnes, 16. 12. 2013, do piatku, 20.12. 2013 navýšite svoje konto akoukoľvek platbou, získate 25 % bonus na Vašu novoročnú bannerovú reklamu ETARGET vo forme kreditu. Bonus sa automaticky pripíše do Vášho konta vo štvrtok, 2. 1. 2014. Bonus sa vzťahuje aj na opakované platby v maximálnej výške 3 000 €.

Zistite viac o bannerovej reklame ETARGET RTB

Stiahnite si bezplatnú publikáciu o ETARGER RTB a získajte prehľad o tom, ako RTB funguje a čo Vám bannerová reklama ETARGET RTB môže priniesť, kliknite na http://www.etarget.sk/rtb.htm

Čo je Etarget?

Etarget je PPC a bannerová reklama na Internete. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazenie inzerátu je zadarmo, pár centov zaplatíte až za kliknutie - teda za návštevníka, ktorého privedieme na Váš web. RTB je real time bidding, flexibilná bannerová reklama v reálnom čase za najnižsiu možnú cenu.

Na Slovensku využíva plochy viac ako 1 000 webstránok.   © 2002 - 2017 ETARGET SE
Kontakt

+421 2 / 32 22 10 10