INFOLINKA02 32 22 10 10

NASTAVENIA ROZPOČTU

S reklamou Etarget máte rozpočet vždy vo svojich rukách. Len na vás záleží, koľko do reklamy investujete.

Prvá minimálna platba je 60 EUR bez DPH, každá ďalšia minimálne 30 EUR bez DPH. Po spustení kampane sa vám z tohto kreditu budú odpočítavať ceny za kliknutie na textové odkazy, alebo zobrazovanie bannerov.

Následne si môžete nastaviť mesačný rozpočet (koľko maximálne chcete minúť za mesiac), denný rozpočet(24-hodinový limit) alebo rozpočet na vami zvolené obdobie.

 

Nastavenia rozpočtu v PPC

Ak chcete, aby ste väčšiu časť rozpočtu míňali v systéme PPC iba počas niektorých konkrétnych dní, máte k dispozícii Variácie denných rozpočtov v týždni.

Tieto nastavenia vám zabezpečia, že sa vaša reklama bude v stanovenom období zobrazovať rovnomerne.

Rozpocet preview

Takisto si môžete zvoliť, kedy sa bude vaša reklama zobrazovať. Ak chcete napríklad osloviť ľudí len vo večerných hodinách cez víkendy, môžete tak urobiť v Časovom rozvrhu zobrazovania.

 


Nastavenia rozpočtu v RTB

Môžete si nastaviť individuálnu cenu za 1000 zobrazení (CPM), čím bude cena vyššia, tým je vyššia pravdepodobnosť zobrazovania reklamných bannerov na vyžiadaných stránkach prostredníctvom vyhraných aukcií. Ďalej máte možnosť nastaviť výšku celkového rozpočtu a vybrané obdobie pre ktoré je tento rozpočet určený.

rozpocet rtb

Čo je Etarget?

Etarget je PPC a bannerová reklama na Internete. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazenie inzerátu je zadarmo, pár centov zaplatíte až za kliknutie - teda za návštevníka, ktorého privedieme na Váš web. RTB je real time bidding, flexibilná bannerová reklama v reálnom čase za najnižsiu možnú cenu.

Na Slovensku využíva plochy viac ako 1 000 webstránok.   © 2002 - 2017 ETARGET SE
Kontakt

+421 2 / 32 22 10 10