INFOLINKA02 32 22 10 10

Publishers

Čo publisher získa od ETARGETu

Publisher – teda majiteľ alebo sprostredkovateľ webu, ktorý sa zaregistruje a stane sa naším partnerom, získava možnosť zarábať umiestnením reklamy na svoju stránku.
 

Koľko Vám ETARGET zaplatí

Výška zárobku majiteľa alebo prevádzkovateľa webu sa mení v závislosti od objemu jeho návštevnosti, typu webu a sezóny. Pre bližšie a aktuálne informácie ohľadne výšky Vášho zárobku nás ihneď kontaktujte.

Tel: +421 2 / 32 22 10 10
Email: media@etarget.sk

Aký obsah bude mať reklama na Vašej stránke

Etarget poskytuje cielenú reklamu, ktorá sa hodí k obsahu Vašej stránky alebo záujmom Vašich návštevníkov. Obsah reklamy je vyberaný tak, aby návštevníkov zaujal.

Ak si však želáte, môžete si vlastnoručne zablokovať akékoľvek typy reklamy, ktoré nechcete aby sa na Vašej stránke zobrazovali.

 

Aké druhy reklamy ETARGET poskytuje

Kľúčom úspechu kampane je správne naplánovať kampaň a stanovenie realistických očakávaní ku stanovenému rozpočtu. Každá kampaň je iná, vo všeobecnosti však platí, že by mala obsahovať nasadenie na (I) vybraných preferovaných webstránkach, (II) zacielená na vhodné publikum, s využitím cookies, (III) zacielaná regionálne na lokality, vyhovujúce charakteru produktu a (IV) retargeting na malú časť zasiahnutého publika, ktorá navštívila web inzerenta. Presný návrh kampane Vám vypracujú naši špecialisti.

Štandardné riešenia

V reklamnom boxe na Vašej stránke, ETARGET bude zobrazovať 2 základné druhy reklamy:

PPC Textová reklama

  • Táto reklama je založená na textových odkazoch a ETARGET Vám platí iba v prípade, že návštevník Vášho webu na daný odkaz klikne.
  • PPC Textové odkazy sú v ETARGETe kombinované s obrázkom, čo zvyšuje CTR a následne Váš príjem.

Bannerová reklama

  • Táto reklama je grafická a ETARGET Vám platí za zobrazenie banneru užívateľovi Vášho webu.
  • Aké konkrétne rozmery bannerov je nutné vytvoriť? - Veľkosti reklamných plôch je nutné nastaviť na najpoužívanejšie rozmery:

    728 x 90, 300 x 250, 160 x 600, 120 x 600 px

 

Extra riešenia

Video Insider

Funkcia VideoInsider slúži na zarábanie z videí umiestnených na Vašich stránkach. Ak máte reklamný box Etarget a zároveň máte na svojej stránke umiestnené videá, my Vám do nich vložíme reklamný box, z ktorého vám Etarget vyplatí odmenu.

Mobile Insider

Etarget Vám umožňuje zarábať aj pri prehliadaní Vašej stránky z mobilných zariadení. Mobile Insider predstavuje banner, ktorý je zafixovaný na spodnej časti stránky pri prehliadaní stránky v mobilnom zariadení (nezobrazuje sa v desktop zariadeniach). Výhodou tohto typu banneru je, že ostáva vždy na očiach návštevníkov stránky, aj keď sa na stránke pohybujú.
 

Ďalšie informácie pre Vás

Kedy dostanem peniaze?

ETARGET MEDIA vyplatí účastníkovi odmenu v lehote 30-45 dní odo dňa ukončenia každého kalendárneho mesiaca, v ktorom vzniklo právo na výplatu odmeny v minimálnej výške 30 EUR. V prípade, že účastníkovi nevznikne v období jedného kalendárneho mesiaca právo na výplatu odmeny v minimálnej výške 30 EUR, bude táto odmena za príslušný kalendárny mesiac prevedená do ďalšieho obdobia.
 

Potrebujem mat firmu, aby som sa stal partnerom ETARGETu?

Pre to, aby ste sa mohli stať naším partnerom, nemusíte mať firmu. Pre platnú registráciu môžete byť ako právnická tak aj fyzická osoba.
 

MÔžu inzerovať na mojej stránke aj iné reklamné siete?

Partnerstvo s ETARGET nevylučuje Vašu spoluprácu s inými poskytovateľmi online reklamy ako napríklad Google AdSense.
 

Registrujte sa a vytvorte si reklamnú plochu na Vašom webe

Ak ešte v Etargete nie ste zaregistrovaný, vyplňte krátky formulár

Pre vytvorenie reklamnej plochy na Vašej stránke, kliknite na doleuvedený link, ktorý Vám poskytne stručný opis ako na to.

Ako vytvoriť univerzálnu reklamnú plochu
na Vašej stránke?

Máte ešte otázky? Volajte na číslo 02 32 22 10 10.
 


Čo je Etarget?

Etarget je PPC a bannerová reklama na Internete. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazenie inzerátu je zadarmo, pár centov zaplatíte až za kliknutie - teda za návštevníka, ktorého privedieme na Váš web. RTB je real time bidding, flexibilná bannerová reklama v reálnom čase za najnižsiu možnú cenu.

Na Slovensku využíva plochy viac ako 1 000 webstránok.   © 2002 - 2017 ETARGET SE
Kontakt

+421 2 / 32 22 10 10