INFOLINKA02 32 22 10 10

 

Priamy nákup Etarget


Nákupný proces online reklamy nebol nikdy jednoduchší. Reklamný priestor na najlepších slovenských webstránkach dnes môžete nakúpiť v jednom systéme.
 
Priamy nákup mediálneho priestoru Buďte o krok vpred a využívajte nástroje programatického nákupu, ktoré umožňujú riadiť a merať kampaň v rukách inzerenta bez ohľadu na jeho veľkosť a požiadavky v kampani. Služba je novinkou na trhu online reklamy a žiadny iný systém podobnú inováciu neponúka.
 
Prečo vyskúšať priamy nákup? Nákupný portál online reklamy Etarget je progresívny a moderný spôsob nákupu reklamného priestoru v online médiách ako celku. Využívaním portálu ušetríte čas, vyhnete sa zložitému vypĺňaniu objednávok a zefektívnite plánovanie vašej online kampane.
 
Prínosy pre vás: - zobrazovanie reklám výhradne na prémiových stránkach s najväčšou návštevnosťou- rýchlosť a flexibilita (jednoduchý systém, rýchly nákup najrôznejších formátov, spustenie a optimalizovanie kampane pod jednou strechou)- efektívne míňanie rozpočtu (sami si zvolíte frekvenciu zásahu, čím môžete ušetriť až do 30% nákladov na kampaň)
 
Ako to funguje? 1. Zaregistrujte sa alebo sa prihláste do systému Etarget.2. Vyberte si zo zoznamu stránok podľa kategórií (šport, spravodajstvo, auto-moto, ženy, muži, zdravie, ekonomika a pod) a zvoľte si formáty bannerov, ktoré potrebujete.3. Nastavte parametre kampane (cenu za 1000 zobrazení pre jednotlivé formáty a celkový rozpočet, frekvenciu zásahu, cielenie). 4. Uložte si kampaň ako koncept pripravený na tlač, ku ktorému sa môžete kedykoľvek vrátiť, alebo dokončite objednávku, nahrajte bannery do systému a inzerujte na exkluzívnych plochách na najlepších slovenských stránkach.
 
Kde sa zobrazia vaše reklamy? Vaše bannery zobrazíme iba na webstránkach, ktoré si sami vyberiete, napr. kategória spravodajstvo obsahuje webstránky SME.sk, TREND.sk, Pluska.sk a aktuality.sk. Stránky, na ktorých nechcete mať svoje reklamy môžete jednoducho vypnúť. .
 
Aké sú podmienky využívania služby? Služba je vhodná pre malé aj veľké firmy a agentúry. Registrácia je nezáväzná a bezplatná. Svoj rozpočet máte neustále pod kontrolou, miniete iba sumu, ktorú do systému vložíte.


Čo je Etarget?

Etarget je textová a bannerová reklama na Internete. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazenie inzerátu je zadarmo, pár centov zaplatíte až za kliknutie - teda za návštevníka, ktorého privedieme na Váš web. RTB je real time bidding, flexibilná bannerová reklama v reálnom čase za najnižsiu možnú cenu.

Na Slovensku využíva plochy viac ako 1 000 webstránok.   © 2002 - 2017 ETARGET SE
Kontakt

+421 2 / 32 22 10 10