Priamy nákup - Programmatic

 

 

Nákupný proces online reklamy nebol nikdy jednoduchší. Reklamný priestor na najlepších slovenských webstránkach dnes môžete nakúpiť v jednom systéme.

 

 
 
Priamy nákup mediálneho priestoru Buďte o krok vpred a využívajte nástroje programatického nákupu, ktoré umožňujú riadiť a merať kampaň v rukách inzerenta bez ohľadu na jeho veľkosť a požiadavky v kampani. Služba je novinkou na trhu online reklamy a žiadny iný systém podobnú inováciu neponúka. 
 
Nakupujte najlepšie pozície rýchlo a jednoducho Etarget ponúka progresívny a moderný spôsob nákupu reklamného priestoru v online médiách ako celku. Využívaním platformy ušetríte čas, vyhnete sa zložitému vypĺňaniu objednávok a zefektívnite plánovanie vašej online kampane. Pozrite si PDF o Priamom nákupe.
 
 
 
Prínosy pre vás: - zobrazovanie reklám výhradne na prémiových stránkach s najväčšou návštevnosťou (pozrite si na našom blogu výsledky štúdie, ktorá porovnávala výkon reklamy na prémiových stránkach a na ostatných weboch) - rýchlosť a flexibilita (jednoduchý systém, rýchly nákup najrôznejších formátov, spustenie a optimalizovanie kampane pod jednou strechou)- efektívne míňanie rozpočtu (sami si zvolíte frekvenciu zásahu, čím môžete ušetriť až do 30% nákladov na kampaň)
 
Ako to funguje? 1. Zaregistrujte sa alebo sa prihláste do systému Etarget. Zvoľte sekciu Bannery - Pridať banner a vyberte službu Priamy nákup.2. Vyberte si kategóriu stránok a zvoľte si formáty bannerov, ktoré potrebujete.3. Nastavte parametre kampane. 4. Nahrajte bannery do systému.

5. Zaplaťte až pred spustením kampane a inzerujte na najlepších stránkach.
 
Kde sa zobrazia vaše reklamy? Vaše bannery zobrazíme iba na webstránkach, ktoré si sami vyberiete, napr. kategória spravodajstvo obsahuje webstránky Aktuality.sk, SME.sk, HNonline.sk, Topky.sk a Denník N. Stránky, na ktorých nechcete mať svoje reklamy, môžete jednoducho vypnúť.
 
Aké sú podmienky využívania služby? Služba je vhodná pre malé aj veľké firmy a agentúry. Registrácia je nezáväzná a bezplatná. Svoj rozpočet máte neustále pod kontrolou, miniete iba sumu, ktorú do systému vložíte. Vytvorte si svoju kampaň dnes, zaplatíte až pred spustením.
Spojte sa s nami Zaregistrovať sa


Kontakt

ETARGET SE Pribinova 25 811 09 Bratislava IČO: 35 807 113 IČ DPH: SK2020258757

obchod@etarget.sk

media@etarget.sk


+421 905 422 422