INFOLINKA02 32 22 10 10

ETARGET JE VIDITELNÁ REKLAMA NA INTERNETE

Nájdete nás v deviatich krajinách Strednej a Východnej Európy: Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Rakúsko, Poľsko, Chorvátsko, Srbsko, Rumunsko a Bulharsko.

Reklamu Etarget už využilo viac ako 55 000 klientov. Spolupracujeme s vyše šesť tisíc stránkami a stovkami agentúr.

Za 14 rokov existencie sme spolupracovali s tisíckami spokojných klientov. Spoločnosť Etarget bola založená v roku 2002 a medzi prvými začala poskytovať reklamu na internete typu „pay-per-click“. To znamená, že inzerent platí iba za reálnych záujemcov o jeho produkty alebo služby. Neskôr svoje portfólio rozšírila o systém RTB bannerovej reklamy založený na zobrazovaní reklamných bannerov prostredníctvom aukcie prebiehajúcej v reálnom čase. Medzi našich klientov patria spoločnosti od drobných podnikateľov až po nadnárodné spoločnosti.

 

"Spolu s inými formami propagácie nám pomáha zviditeľňovať našu značku a naše hlavné produkty - lyžiarske zájazdy do francúzskych Álp a jazdu na skutočnom monoposte F1."

 

"preto, že je to dobre cielená reklama :o) za málo peňazí."

 

"Etarget je efektívny nástroj reklamy. Ešte tu nikto nevymyslel nič lepšie."

 

"Viem presne, za čo platím, dá sa presne vyhodnotiť – investované peniaze, zisk z online reklamy a výborna komunikácia so spoločnosťou"

 

"Etarget nám prináša nových zákazníkov"

 

"Služby sme začali využívať už pár mesiacov  po jeho vzniku. Sme radi, že v začiatkoch sme pripomienkami mohli prispiet  k  jeho rýchlemu zdokonaleniu. Systém Etsrget nám umožnil citeľný a  pravidelný medziročný nárast obratu, ktorý prekvapil aj nášho dodávatela."

 

referencie vacsie

Čo je Etarget?

Etarget je textová a bannerová reklama na Internete. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazenie inzerátu je zadarmo, pár centov zaplatíte až za kliknutie - teda za návštevníka, ktorého privedieme na Váš web. RTB je real time bidding, flexibilná bannerová reklama v reálnom čase za najnižsiu možnú cenu.

Na Slovensku využíva plochy viac ako 1 000 webstránok.   © 2002 - 2018 ETARGET SE
Kontakt

+421 2 / 32 22 10 10