INFOLINKA02 32 22 10 10

ĽUDIA


Marcel Vašš Chief Executive Officer

Na Ekonomickej univerzite vyštudoval špecializáciu obchod a marketing. Po absolvovaní vysokej školy bol aktívny v rôznych oblastiach, ako sú médiá, mechanizácia a telekomunikácie. Pred nástupom do Etargetu zastával pozíciu riaditeľa obchodu a marketingu v spoločnosti MBC, ktorá pôsobila v oblasti hlasových a dátových služieb. V Etargete pracuje od roku 2006.

marcel.vass@etarget.eu


Nora Kováčiková Chief Financial Officer

V roku 2000 ukončila štúdium na Ekonomickej univerzite v Bratislave so zameraním na financie, bankovníctvo a investovanie. Po ukončení vysokoškolského štúdia pracovala v ING BANK ako NBS reporting & Retail officer. Od novembra 2003 pracovala ako Deputy of Financial Manager v COMMERZBANK AG, pobočka zahraničnej banky. Od júna 2005 zastávala post ASSOCIATE & ADVISORY v PriceWaterhouseCoopers, a.s., so zameraním najmä na finančný sektor, neskôr aj na nefinančný. V súčasnosti zastáva pozíciu finančnej riaditeľky pre SR, CR, HU a RO.

nora.kovacikova@etarget.sk


Martin Vašíček IT and Development Manager

V roku 2002 ukončil štúdium na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky na Univerzite Komenského v Bratislave so zameraním na informatiku. Pracoval ako programátor na IT oddelení v ústredí Slovenskej pošty, neskôr dva roky ako programátor pre spoločnosť ICL. V Etargete patrí medzi spoluzakladateľov, momentálne pôsobí na pozícii šéfa IT a vývoja.

vaso@vaso.sk


Eugen Cirák Head of Agency Sales

Vyštudoval odbor financie a mena na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Po skončení štúdia pracoval vo viacerých oblastiach, vždy však v spojení s obchodom a predajom, ktorý je jeho DNA. Pred nástupom na pozíciu v Etargete pôsobill ako Seles director v agentúre Sales House, ktorá sa radí medzi popredné BTL agentúry na slovenskom a českom trhu. Tam sa spolupodieľal na vývoji a nastavení predajných tímov a procesov pre najvačších hráčov na trhu FMCG. Tieto skúsenosti momentálne od roku 2014 využíva v spoločnosti ETARGET.

eugen.cirak@etarget.eu

Čo je Etarget?

Etarget je textová a bannerová reklama na Internete. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazenie inzerátu je zadarmo, pár centov zaplatíte až za kliknutie - teda za návštevníka, ktorého privedieme na Váš web. RTB je real time bidding, flexibilná bannerová reklama v reálnom čase za najnižsiu možnú cenu.

Na Slovensku využíva plochy viac ako 1 000 webstránok.   © 2002 - 2018 ETARGET SE
Kontakt

+421 2 / 32 22 10 10