INFOLINKA02 32 22 10 10

KDE ZOBRAZÍME VAŠU REKLAMU?

Vašu reklamu zobrazíme na 1043 slovenských stránkach, napríklad SME.sk, Zoznam.sk. Nájdete ju väčšinou pri článkoch, ktoré vaši zákazníci čítajú. Takýmto spôsobom ich môžete s vašou ponukou osloviť, aj keď váš produkt alebo službu práve nehľadajú.

Máte stránku a chceli by ste s Etargetom zarábať? Zaregistrujte sa a nasaďte si naše plochy!

Spravodajstvo

Pravda.sk
Portál denníka Pravda. Aktuálne spravodajstvo, fundované názory a pestrá športová sekcia. Financie, auto, technológie, zdravie, kariéra a ďalšie tematické sekcie.
SME.sk
Spravodajský server denníka SME: nepretržito aktualizované spravodajstvo z domova, zahraničia, kultúry, ekonomiky a športu, obohatené tematickými prílohami Počítače, Mobil, Hry, Zábava, Žena, Auto-Moto, Reality, Mozaika, Encyklopédia, Zlatý fond slovenskej literatúry a mnohé ďalšie.
Topky.sk
Politika, ekonomika, šport, novinky o celebritách a prominentoch - len zaujímavé správy. Počasie, TV program, horoskopy, hry a zábava.

Sociálne siete

Facebook.com
Facebook slúži hlavne na komunikáciu, nadväzovanie priateľstiev a zdieľanie fotografií a videí. V súčasnosti má Facebook vyše 900 miliónov členov a je dostupný skoro na celom svete.

Portál

Zoznam.sk
Dlhodobo najnavštevovanejší slovenský internetový portál sa špecializuje na vyhľadávanie webových stránok slovenského internetu a Katalóg firiem, ktorý už aj malým firmám dáva možnosť profesionálne sa prezentovať na internete.

Ekonomické spravodajstvo

Finančník.sk
Projekt Finančník vznikol ako potreba komplexného zamerania sa na finančné otázky, týkajúce sa finančno-ekonomických výpočtov, cielených jednak pre finančný (firemný) manažment podnikov, ako aj pre bežného používateľa internetu.
HNonline.sk
Ekonomický spravodajský portál denníka Hospodárske noviny určený ľuďom zaujímajúcim sa o kvalitné, objektívne a presné spravodajstvo zo všetkých oblastí.

Pre ženy

Rodinka.sk
Portál o rodine a rodičovstve. Zaoberá sa výchovou, výživou, rozhovormi, príbehmi zo života, bývaním a novinkami.

Autá

Auto.sk
Motoristický server. Články, katalóg aut a novinky.
Autoviny.sk
Komplexné informácie o autách, motorkách, testy, štúdie, recenzie, inzercia a informácie.

Televízny portál

Markiza.sk
Portál televízie Markíza. Svojim návštevníkom ponúka TV program, zastúpenie televíznych relácií, informácie o tvárach televízie a videoarchív. Tvnoviny.sk – je nový spravodajský portál televízie Markíza. Internetovej verejnosti ponúka rýchly, prehľadný a aktuálny spravodajský servis z domova a zo zahraničia, aktualizovaný každú hodinu, s výraznou podporou obrazu a videa.
Joj.sk
Video portál TV JOJ so živým vysielaním a archívom plným filmov, seriálov a zábavy, ktorý obsahuje kvalitné video správy a reportáže ako aj silnú športovú sekciu.

 

Zoznam všetkých stránok, na ktorých vieme zobraziť vašu reklamu, nájdete na tejto stránke.

 

V sieti RTB zobrazíme Vašu reklamu v sieťach patriacich do ekosystému:

diagram RTB

Čo je Etarget?

Etarget je PPC a bannerová reklama na Internete. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazenie inzerátu je zadarmo, pár centov zaplatíte až za kliknutie - teda za návštevníka, ktorého privedieme na Váš web. RTB je real time bidding, flexibilná bannerová reklama v reálnom čase za najnižsiu možnú cenu.

Na Slovensku využíva plochy viac ako 1 000 webstránok.   © 2002 - 2017 ETARGET SE
Kontakt

+421 2 / 32 22 10 10