INFOLINKA02 32 22 10 10

ETARGET SERVICES - riešenia na mieru


Divízia Etarget services poskytuje progresívne marketingové služby v oblasti reklamy na internete a e-commerce pre stredných a veľkých klientov.

 

1.   KOMPLEXNÁ SPRÁVA KAMPANÍ V SYSTÉME ETARGET

Pre klientov z oblasti financií, automobilov, telekomunikácii, FMCG a e-commerce poskytujeme komplexné služby v oblasti správy PPC a Display kampaní v sieti Etarget, ako aj sietí, zapojených do RTB. Služba môže obsahovať:

 

  •  poradenstvo pri definícii cieľov a určení stratégie kampane,
  •  kompletná správa kampane,
  •  technická podpora pri implementácii potrebných meracích a cieliacich nástrojov,
  •  doprogramovanie chýbajúcich funkcionalít do systému Etarget výhradne pre individuálne potreby klienta.

 

2.   KAMPANE V SYSTÉME ETARGET SO ŠPECIÁLNOU FUNKCIONALITOU

Naša spoločnosť ponúka riešenia, ktoré sú svojou povahou nad rámec možností, ktoré ponúka bežné užívateľské konto služby Etarget. Tieto služby poskytujeme po individuálnej dohode s klientom. Takýmito službami môžu byť:

a)   Anti-retargeting cielenie

Táto funkcia je určená pre partnerov, ktorí dnes majú vysokú návštevnosť svojich stránok a žiadajú možnosť cielenia na zostávajúcu časť užívateľov internetu. Táto služba slúži na získavanie nových unikátnych návštevníkov. Služba je využívaná lídrami na trhu v oblasti e-commerce a internetovými spravodajskými stránkami a portálmi.

b)   RSS automatizovaná tvorba odkazov

Táto funkcia slúži na automatizované vytváranie kampaní (vrátane tvorby odkazov, kľúčových slov). Služba je využívaná pri potrebe trvalej aktualizácie obsahu reklamnej kampane v Etargete. Službu používajú zľavové stránky, eshopy, spravodajské stránky a pod.

c)  Reach kampane

Tieto kampane zabezpečujú garanciu rýchleho a masívneho zásahu na internete v krátkom čase.

d)  Programmatic buying

Nákup bannerovej a video reklamy formou Programmatic.

 

3.   RETARGETINGOVÉ KAMPANE

Kampane cielené formou retargetingu sú veľmi populárne pre svoju efektivitu a naopak veľmi nepopulárne pre náročnosť ich nasadenia a správu. Zabezpečujeme kompletnú starostlivosť o retargetovacie kampane. Všetky bežne dostupné formáty (text, banner, video) na väčšine dostupných web stránok (od zahraničných stránok ako youtube.com, yahoo.com, techcrunch.com až po slovenské významné a aj menej známe stránky).

Spolupracujeme priamo bez sprostredkovateľov s viacerými americkými a európskymi sieťami, rovnako aj so slovenskými prevádzkovateľmi web stránok.

 

4.   REKLAMA V MOBILNÝCH ZARIADENIACH

Pre našich zákazníkov realizujeme kampane s nasadením rôznych reklamných formátov, zobrazovaných výhradne v mobilných zariadenia, prostredníctvom web stránok a aplikácii. Možné nasadenie na báze CPM a CPC.

Spolupracujeme s viacerými americkými a európskymi sieťami, rovnako aj so slovenskými prevádzkovateľmi web stránok. Rovnako pre tieto kampane využívame systém Etarget.

 

5.   KOMPLEXNÁ SPRÁVA PPC KAMPANÍ

Jednotná správa PPC kampaní vo všetkých dostupných PPC systémoch. O kampane sa stará tím odborníkov, zamestnaných a pravidelne školených v našej firme.

 

6.   VÝKONNOSTNÁ REKLAMA

Pre vybraných zákazníkov realizujeme kampane, spoplatnené na báze CPA (CPO, CPR, CPS, CPCall a pod.)

 

7.   MEDZINÁRODNÉ KAMPANE

Zabezpečujeme reklamné online kampane na viacerých trhoch strednej a východnej Európy s lokálnou podporou na každom trhu. Táto lokálna podpora nám dáva možnosť ponúknuť výhodne finančné podmienky takejto inzercie.  Kampane sa realizujú na základe špecifických požiadaviek klienta v spolupráci s lokálnymi poskytovateľmi reklamného priestoru a affiliate marketing riešení.

 

Kontaktujte nás

Pokiaľ máte záujem o naše služby, alebo máte ďalšie otázky tak nás kontaktujte, prosím.

E-mail:
obchod@etarget.sk
Telefón:   +421 2 / 32 22 10 10 (Po-Pia 9-17h)
Čo je Etarget?

Etarget je textová a bannerová reklama na Internete. Výhodou PPC reklamy je, že zobrazenie inzerátu je zadarmo, pár centov zaplatíte až za kliknutie - teda za návštevníka, ktorého privedieme na Váš web. RTB je real time bidding, flexibilná bannerová reklama v reálnom čase za najnižsiu možnú cenu.

Na Slovensku využíva plochy viac ako 1 000 webstránok.   © 2002 - 2017 ETARGET SE
Kontakt

+421 2 / 32 22 10 10